Bizim Şarkılarımız kitapseverlerle buluştu

Read Time:48 Second

Başına gelen talihsiz bir olay sonucu hayatı neredeyse tümden değişen Melody’nin etkisinden kolay çıkılamayan duygu yüklü hikayesini anlatan “Bizim Şarkılarımız” kitapseverlerle buluştu.

Müzik sevgisini hayatının akışı içinde buluşturan ve başına gelen talihsiz olaylar karşısında ümidini hiçbir zaman kaybetmeyerek şarkı söyleyen Melody’nin sevgi ve umut dolu yaşamına odaklanan Emma Cooper’ın Bizim Şarkılarımız kitabı, Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Aile temasını dokunaklı bir anlatım ve farklı duyguları harmanlayan bir olay örgüsüyle sunan Emma Cooper’ın yeni kitabı Bizim Şarkılarımız, samimi karakterlerin dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Kalp atışını hayatın bir ritmi ve şarkısı olarak gören kitap, Melody’nin eşini talihsiz bir olay sonucu kaybettikten sonra çocukları Flynn ve Rose ile yaşama tutunma hikayesiyle her bir sayfası umut dolu yolculuğa başlıyor. Yaşama umutla tutunan bir annenin içine düştüğü zorlu durumdan çocuklarıyla birlikte aile olmanın verdiği birleştirici güç ile çıkışını sunan hikaye, sevgi dolu bir anlatımı okuruna aktarıyor.

Bizim Şarkılarımız, penayayinlari.com web sitesi ve kitap satan her yerden satın alınabilir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Hazel Yeni Şarkısını Dinleyicilerin Beğenisine Sundu: “Dünya”
Next post Turhan Selçuk Karikatürleri genç nesillerle buluşuyor