Beylikdüzü Kaktüs Sahne

Read Time:54 Second

Hikâyemiz

Her şeyin meta olarak görülmeye başlandığı Dijital Çağ’ın başlangıç dönemlerinde, beton yığınları arasına masal tohumlarını ekerek sanat mücadelesini sokakta, kafede, okullarda, internette, sahnelerde, kısaca insanın olduğu her yerde sürdürmeye çalışanlar olarak 2021-2022 tiyatro sezonunda kendi sahnemizi açma kararı aldık. Sahnemizi, sanat kurumlarının İstanbul’un birkaç semtine sığındığı bu dönemde ‘Sanat Her Yerdedir’ düsturuyla Beylikdüzü’nde açtık.

Etkinliklerimiz

Beylikdüzü’nün Repertuar Tiyatrosu olma hedefiyle açtığımız sahnemizde her hafta iki tiyatro oyunu, iki çocuk oyunu, bir doğaçlama gösterisi, bir açık sahne etkinliği ve radyo tiyatrosu dinletisi ile İstanbul’un uzak görülen bölgesinin halkına hizmet vermekteyiz.

Atölyelerimiz

Gösterimlerin yanı sıra çocuklara yaratıcı drama atölyesi, masal terapisi yetişkinlere ise temel oyunculuk, pandomim-beden dili, ses-nefes-diksiyon, kukla yapım- oynatım- seslendirme eğitimleri ile kendilerini geliştirme imkânı da sunmaktayız.

Neden Kaktüs?

Zor şartlarda hayatta kalır. Dokunmasını bilmeyene batar. Tıpkı Tiyatro gibi.

Neredeyiz

Barış Mahallesi Adakent Caddesi Beyaz City AVM Kat:2 No:92 Beylikdüzü/İSTANBUL

Velhasıl Kelam

Bu akşam ne yapsak dendiğinde “Çok uzak olmasa tiyatroya giderdik.” diyen Beylikdüzü halkının da artık bir Tiyatro’su var.

Kısacası Kaktüs’ün Dikenleri, Tiyatroyu sevenleri bekliyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Justin Bieber ve Hailey Baldwin: “Birbirimiz için savaşacağız”
Next post DEVA PARTİSİ SARIYER İLÇE BAŞKANI AVUKAT BİLAL ÇELİK KİMDİR ?