Beklenen Fenerbahçe Haberi Alman Basınından Çıktı!

Read Time:1 Minute, 6 Second

Beklenen Fenerbahçe Haberi Alman Basınından Çıktı!

Son dakika gelişmesi olarak karşımıza çıkan haberde Joachim Löw’ün Fenerbahçe kararını Alman basını açıkladı. Fenerbahçe bilindiği üzere teknik direktör arayışında. Bu kategoride değerlendirilen başlıca isimlerden biri de Joachim Löw olarak karşımıza çıkıyor. Ancak Löw hakkında yaşanan dikkat çekici gelişme Alman Basınından geldi. Tüm spor haber gelişmeleri ve banko maçlar için bahismekani.tv sitesine bakabilirsiniz.

61 yaşında olan teknik adam Joachim Löw’ün mesleki geleceği için kararların alındığı belirtildi. Fenerbahçe için de önemli bir gelişme olarak görülen bu haber herkes tarafından değerlendirilmeye başlandı. Özellikle de Vitor Pereira sonrasında teknik direktör arayışlarında olan Fenerbahçe için farklı alternatifler oluşmaya başladı. İddaa tahminleri için siz de siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Löw ‘1 yıl takım Çalıştırmayacağım’

Basın mensuplarıyla konuşmasında ‘’1 yıl takım çalıştırmayacağım.’’ İfadelerine yer veren Joachim Löw’ün fikrinin değişmediği ortaya çıktı. Son olarak Almanya Milli Takımı bünyesindeki görevinden ayrılan yetenekli teknik adam bir süreliğine takım çalıştırmayacağını belirtti. Fenerbahçe’nin alternatiflerinden biri olarak gördüğü teknik adam bu kapsamda gündeminde Fenerbahçe’ye yer vermiyor.

Açıklamalarında “Mantıklı olarak, geri dönüp dönmeyeceğime dair sorulan sorular ve dedikodular var. İlk 6 ayda hiçbir şey yapmayacağım zaten çok açıktı. Önümüzdeki sezon ise neler olacağını göreceğiz” şeklinde konuşarak bir süre dinleneceğini herkese duyurmuştu. Fenerbahçe ise şimdiden yeni seçenekler üretmeye ve aramaya devam ediyor. Justin tv ile siz de tüm karşılaşmaları yakından takip edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Üst Giyim ile Zarafeti Yakalayın!
Next post Oscar’ın favorisi