Bayraklı’da kadınlara özel konser

Bayraklı'da kadınlara özel konser 1

Bayraklı’da kadınlara özel konser

Bayraklı Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde özel bir konser düzenleyecek. Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda sanatçı Sevda Özkaran’ın konuk olarak katılacağı ücretsiz etkinlik 8 Mart Çarşamba saat 20.00’da başlayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kadınlar gününde Bayraklılı kadınları bir araya getirecek olan Bayraklı Belediyesi, özel bir konsere daha ev sahipliği yapacak. Pop müziğinin sevilen sesi Sevda Özkaran en güzel şarkılarını bu kez kadınlar için seslendirecek. 8 Mart’ta Bayraklı Belediyesi Atatürk Spor Salonu’ndaki ücretsiz konser saat 20.00’da başlayacak.

SÖZDE DEĞİL ÖZDE DESTEK

Bayraklı Belediyesi Başkanı Hasan Karabağ, belediyede kadın yönetici sayısının erkeklerden fazla olduğunu belirterek, “Bayraklı’da kadının adı var. Biz ilçemizdeki kadınlara sözde değil özde destek veriyoruz. Kadınlara daha çok söz hakkı verilmesi gerektiğini savunuyoruz. Tüm emekçi kadınlarımızın gününü kutluyorum. 8 Mart’ta özel bir konser düzenleyeceğiz. Tüm kadınlarımızı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’na bekliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın