Bardaklı Sürahiniz için En İyi Malzeme Hangisidir?

Read Time:1 Minute, 24 Second

Cam malzemeler ömür boyu sürer. Neden öyle diyoruz? Rakamlar her şeyi söylüyor: Camın geri dönüşüm oranı sınırsızdır ve hatta plastik ve metal sürahilere kıyasla uzun vadede tekrar tekrar kullanılması tavsiye edilir. Zamanla bozulmayacak doğal malzemelerden yapılmıştır. Güvenlik açısından cam kesinlikle plastikten daha güvenlidir. Genel olarak, camın gözeneksiz yüzeyi, gıda kokularını, mikropları ve lekeleri emmemesine izin verir. Son içecekten kalan tatları ve aromayı bile uzaklaştırır! Artık kimyasalları sızdırma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. İçeceğinizin tadı, plastikte saklanan içeceklerden çok daha üstündür. Sağlığınızla da kumar oynamayın ve özellikle ısıtma söz konusu olduğunda plastiğe kıyasla cam seçeneğini seçtiğinizde güvenli oynadığınızdan emin olabilirsiniz.

Yine de genel olarak camla söylemek zorunda olduğumuz şey bu. Bununla birlikte, Borosilikat Gıdaya Uygun Cam, sıradan camdan bile farklı bir seviyededir. Borosilikat Cam, içecekleri buzdolabından set üstü ocaklara daha az çatlama veya kırılma riskiyle ileri geri taşımanıza olanak tanır. Borosilikat camın kaynama noktasında ısıya maruz kaldığında patlamadığı defalarca kanıtlanmıştır. Yüksek ısıl ve korozyon direnci nedeniyle diğer geleneksel cam türlerine göre dayanıklılık avantajına sahiptir.  set üstü ocak güvenli cam sürahi

Pykal Cam Sürahi, yüksek veya düşük sıcaklıklara maruz kaldığında kırılmayan ince bir sürahidir. Birinci sınıf Borosilikat camdan üretilen, mutfağınızda yalnızca birinci sınıf camlara sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Şeffaf cam sürahi , yüksek düzeyde yapısal bütünlük ile inşa edilmiştir. Cam kaplı çelik gibi özellikleriyle suya, kahveye, çaya, asitli çözeltilere ve karışımlara karşı korozyon direnci diğer metal ve malzemelerden üstündür. Örneğin Paslanmaz Çelik ve Bakır çizilmeye eğilimliyken, cam malzemeden üretilen bardaklı sürahi dispenserimiz o güzel kaplamaya sahipken çizilmelere, çatlaklara, darbelere ve şoklara dayanabilir. 

Gerçekten, dayanıklılık, ağırlık, netlik ve doğal özellikler söz konusu olduğunda plastik, metal ve cam büyük ölçüde farklılaştırılabilir. Bu farklılıkların ortasında, nihai karar yine de kullanıcının tercihlerine, görünümüne ve stiline bağlı olacaktır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post İstanbul Caz Festivali kapılarını 1 Eylül’de açıyor
Next post Ordu’nun kuş cenneti: Hoynat Adası