Ay Proje, Sanat ve Sanat Malzemeleri Üretim Deneyimlerini Tek Çatı Altında Toplayarak Devam Ediyor.

Read Time:1 Minute, 15 Second

Sanat malzemeleri üretimi, sanat galericiliği ve dekorasyon alanında uzun yıllara dayanan deneyimlere sahip kadroların bir araya geldiği oluşum geçtiğimiz aylarda birleşerek Ay Proje  isimli şirket çatısı altında faaliyetlerine devam ediyor.

Yönetiminde daha önce farklı sanat kurum ve şirketlerini yönetmiş isimlerin yer aldığı Ay Proje, kadrolarının geçmişe dayanan bilgi birikim ve tecrübelerini, malzemelerinden başlayarak tüm üretim süreçlerinin planlandığı bir sanat ortamın oluşmasına katkıda bulunacak biçimde kanalize ediyor.

Tuval başta olmak üzere tüm sanat malzemelerinin tek merkezden planlanarak kişi ve kurumların sanat eserlerine çok daha kolay ulaşabilmesini amaçlayan Ay Proje, “Sanat Herkes İçin” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Sanat alanında uzun yıllardır faaliyette bulunan farklı şirket ve kadroların bir araya gelmesiyle, Ay Proje çatısı altında üretime devam eden şirket, bu yeni ismiyle uluslararası fuar katılımcısı kimliğine hız kesmeden devam ediyor.

Ay Proje, coğrafyanın önde gelen uluslararası fuarlarından Zuchex 2021’in katılımcıları arasında yerini aldı.

16-19 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi- İstanbul da ziyaretçilerini kabul edecek olan Zuchex 2021 fuarında Ay Proje de sanat dolu standıyla yer alıyor.

Fuarın 8 Hall, E-50 numaralı standında yerini alacak olan Ay Proje, her mekana ve her zevke uygun sanat eserlerinin yanında, çerçeveden, tuvale, çeşitli ölçülerdeki panolardan tuval şaselerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

İstanbul İhracatçı Birlikleri üyesi Ay Proje, Zuchex fuarının yaratacağı heyecan ve dinamikle sektördeki ihracat payını arttırmayı amaçlıyor. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimlerini yeni ismine de taşımayı amaçlayan Ay Proje, sadece ülkemiz sanat ortamına değil, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere tüm toplumların sanat eserine ulaşmasını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ADNAN KARABULUT KİMDİR?
Next post Demsa Holding, Yabancı Gayrimenkul ve Otel yatırımcısını Türkiye’ye çekmeye devam ediyor.