Alper Fıratlı’dan Yeni Single “İçimdeki Kış”

Alper Fıratlı'dan Yeni Single "İçimdeki Kış" 1

Tutmayın Beni ve O Malum Meyve adlı single çalışmasıyla ve farklı video klipleriyle dikkatleri üzerine çeken Alper Fıratlı, yeni single çalışması “İçimdeki Kış”ı çıkardı!

Runltd yapımcılığında tüm dijital platformlarda satışa sunulan single için Ümit Kuzer prodüktörlüğünde çalışıldı. Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan “İçimdeki Kış”, baharı karşıladığımız günlerde kışa en naif veda şarkısı oldu! Sosyal medyada ilgi odağı olan kapak fotoğrafı çizimiyse yine sanatçının kendisine ait.

Gökkuşağının her rengine özel yazdığı şarkıları dinleyiciyle buluşturmaya devam eden Alper Fıratlı “İçimdeki Kış” için eflatun rengini kullanıyor.

“EFLATUN ŞARKI” İÇİN LONDRA’DA ÖZEL KLİP

Daha önce yüzde yüz el yapımı olma özelliği taşıyan gölge oyunu konseptli Tutmayın Beni ve kırmızıyla ilgili klişileri tiye aldığı O Malum Meyve video klipleriyle de konuşulan Alper Fıratlı, Eflatun Şarkı “İçimdeki Kış” için Londra’da klip çekti.
Deniz Topluoğlu yönetmenliğinde, çekimleri üç gün süren video klip için İngiltere’nin turistik yerlerinin yanı sıra yerel halkın en sevdiği mekanlardan özel görüntüler kullanıldı. Alper Fıratlı’nın Londra’nın en güzel sokaklarında dolaştığı klipte eşi Ekin Tüzün Fıratlı da rol alıyor. “Şarkının atmosferinin en güzel verileceği yer olarak Londra’nın soğuk kış günlerindeki sokaklarını düşündük.” diyen Fıratlı, klipteki hikayenin sonunu da izleyiciye bırakıyor.

Bir cevap yazın