Alper Fıratlı İçimdeki Kış şarkısını kliplendirdi

Alper Fıratlı İçimdeki Kış şarkısını kliplendirdi 1

Daha önceki klip ve albüm kapağı çalışmalarını da kendi tasarlayıp uygulayan, sevilen sanatçı Alper FIRATLI bu kez de yeni single’ı “İçimdeki Kış” için kendisi dahil 3 kişilik bir ekiple iddialı bir klip çekti. Çekimleri Londra’da tamamlanan klipte sanatçıya eşi Ekin FIRATLI ve önceki kliplerinin de yönetmeni Deniz TOPLUOĞLU eşlik etti.

DENİZ TOPLUOĞLU İLE 3. KLİP
Önceki kliplerini de yakın dostu Deniz TOPLUOĞLU’na emanet eden Alper FIRATLI, 3. klipte de geleneği bozmayarak müzik sektöründe yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren başarılı yönetmen ile çalışıyor. Tabi bu klipte sadece yönetmen değil, FIRATLI çiftinin de yardımlarıyla sanat yönetmeni, görüntü yönetmeni, kamera operatörü ve diğer bütün set çalışanlarının görevlerini de üstlenen TOPLUOĞLU harika bir iş çıkarıyor.

“Tutmayın Beni” adlı şarkısı için, arkadaşlarını model alarak kendi hazırladığı kuklalar ile gölge oyunu tarzında bir klip ile dinleyicilerinin karşısına çıkan Alper FIRATLI, ikinci klibinde “O Malum Meyve” şarkısı için, şarkının ifade ettiği renk üzerine gidip sadece kırmızı objeler kullanarak aşk acısı çeken bir karakteri matrak bir şekilde canlandırmıştı.

YENİ KLİPTEKİ ESAS KIZ: EŞİ EKİN
Bu seferki klipte ise kamera karşısında kendisine, oyunculuğu ile profesyonellere taş çıkartan eşi Ekin FIRATLI eşlik ediyor. Londra sokaklarının altını üstüne getiren ikili çekimlerde çok eğlendiklerini belirttiyorlar.