ACE of M.I.C.E. Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

ACE of M.I.C.E. Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı 1

MICE sektörünün tek ödül töreni organizasyonu olan ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ 2017’ye sahip olacak adaylar, 85 ayrı firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan dev jüri heyeti tarafından değerlendirildi. Etkinlikler, Etkinlik Yönetimi Firmaları, Toplantı Destek Firmaları ve Proje Uygulamaları, Toplantı Otelleri ve Etkinlik Mekanları olmak üzere 4 başlıkta 30 ayrı dalda belirlenecek kazananlar, görkemli törende açıklanıyor olacak.

55 sektörle etkileşim halinde olan, ülke tanıtımındaki rolü ve 6 milyar dolarlık ticari hacmi ile ülke ekonomisinde önemli bir konumda bulunan MICE sektörü açısından ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ büyük önem arz etmekte.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan; MICE sektörünün aslarının kazandığı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesinde iş ve sanat dünyasından Ajda Pekkan, Gökhan İnler, Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Ece Seçkin, Kubilay Aka ve Sanem Çelik gibi birçok ünlü isim ağırlanacak.

İlki 10 Şubat 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde 28 ayrı kategoride 230 proje başvurusu, 160 sponsor firma ve sektörden 1.600 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ‘ACE of M.I.C.E. Awards’, Türkiye’de her geçen gün büyüyen ve yenilikçi bir M.I.C.E. sektörünün olduğunu gösterdi.
MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ bir kez daha sektörün nabzını tutacak.

Bir cevap yazın