20 ayda 251 milyon TL gelir

Read Time:52 Second

Pandemi süreci sinema ve televizyon dünyasını derinden sarsarken, İngiliz oyuncu, senarist ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge bu dönemi fırsata çevirdi. Waller-Bridge son 20 ayda 251 milyon TL kazanç sağladı.

Corona virüsü salgını yaklaşık 2 yıllık süreçte dünyayı içinden çıkılmaz bir krize sürüklerken, spor, sinema, eğlence ve kültür sanat dünyası bu süreçten büyük yara aldı.https://d1d36c2f56c037afb973d4d3c483a409.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

Dizi ve film sektörüne emek veren pek çok kişi bu dönemi oldukça zor geçiriyor. Ancak bazı isimlerin pandemi döneminde şansı yaver gidiyor. İngiliz oyuncu, senarist ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge onlardan biri.

The Times gazetesi 36 yaşındaki Waller-Bridge’in sahibi olduğu PMWB şirketinin son 20 aylık süreçte 22 milyon sterlin (251 milyon TL) kazanç sağladığını yazdı. Şirket, bu rakamın yaklaşık yarısını son 7 ay içerisinde elde etti.

Fleabag dizisiyle Emmy Ödülü kazanan ve başarısını ABD’ye de taşıyan Waller-Bridge, bu sayede Amazon’la yeni bir anlaşmaya da imza attı. Ünlü ismin Amazon’la yeni televizyon şovları yaratmak üzere 8 haneli bir rakama anlaştığı belirtiliyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kombi Arızası
Next post Müjgan Ferhan Şensoy, “Ne söylesem eksik kalacak…